Menneskene

Ahmad Taha

Daglig leder og ansvarlig advokat

Mobil: 412 44 389
E-post: info@advtaha.no


Nazia Asghar

Advokat

Mobil: 454 53 957
E-post: nazia@advtaha.no

Språk: Norsk, engelsk, Urdu og punjabi


Erlend Mathisen

Advokatfullmektig

Mobil: 994 76 767
E-post: erlend@advtaha.no 

Språk: Norsk, engelsk og kinesisk


Saja Al-kaabi

Administrasjons- og økonomiansvarlig

Mobil: 412 44 389
E-post: saja@advtaha.no

Språk: Norsk, engelsk og arabisk


Erik Strand

Juridisk utreder

Mobil: 412 44 389
E-post: erik@advtaha.no

Språk: Norsk, engelsk og samisk


Hanan Al hamiedy

Praktikant

Mobi: 412 44 389
E-post: info@advtaha.no

Språk: Norsk, engelsk og arabisk


Valdrin Haliti
Praktikant

Mobil: 412 44 389
E-post: info@advtaha.no

Språk: Norsk, engelsk, albansk og noe tysk.


Fitore Azemi Buja

Juridisk utreder

fitore@advtaha.no
Mobil: 412 44 389

Språk: Norsk, engelsk og Albansk/Kosovo.


Elizabeth Cano

Advokatsekretær

E-post:elizabeth@advtaha.no

Språk: Spansk, fransk, tysk, norsk og engelsk


Portia Bless

Administrasjonsmedarbeider

E-post: portia@advtaha.no

Språk: Norsk, engelsk og Ghanenisk – Twi, Ga og Ewe.


M.T. Ridha.

Økonomimedarbeider

Mobil: 412 39 908
E-post: firma@advtaha.no

Språk: Norsk, engelsk og arabisk



Thea Follestad

Advokatsekretær

Mobil: 412 44 389
E-post: info@advtaha.no

Språk: Norsk og engelsk


Najah

Praktikant
E-post: info@advtaha.no

Språk: Norsk, engelsk og somalsk